הדפסה

banner-print.jpg

מדפסות

לרשותכם בחוות המחשבים 3 מדפסות: שתי מדפסות שחור-לבן ומדפסת צבע. להדפסה בשחור-לבן בחרו בחלון ההדפסה את המדפסת Black-Printer (ברירת המחדל). להדפסה בצבע בחרו בחלון ההדפסה את המדפסת Color-Printer. לאחר שליחת ההדפסה היא נכנסת לתור כללי, כלומר שניתן להדפיס מכל מדפסת בפקולטה, ולא בהכרח מהחווה. מדפסות נוספות יש בספרייה ובכיתות המחשבים 16, 17 ו-18. המסמך נשמר בתור ההדפסות למשך 45 דקות. ברירת המחדל של המדפסות בשחור-לבן היא דו-צדדי, ושל המדפסת הצבעונית היא חד-צדדי. ניתן לשנות זאת בהגדרות בחלון ההדפסה.

תשלום

התשלום בעבור ההדפסה מתבצע בכרטיס אשראי באמצעות מכשיר חיוב הנמצא לצד המדפסת. מחירי הדפסה: עמוד בשחור-לבן - 15 אג', עמוד בצבע - 1 ש"ח.

כרטיס הדפסה נטען - ניתן לשלם גם באמצעות כרטיס הדפסה נטען הניתן לרכישה בחוות המחשבים במכונה בחדר המדפסות במחיר של 20 ש"ח (במטבעות, המכונה לא מחזירה עודף). הכרטיס החדש טעון ב- 15 ש"ח, וניתן לטעון אותו בכל עת במכונת הטעינה.

עמדת הדפסה מהירה

אם ברצונכם רק להדפיס בלי לעבוד על המסמכים או שאינכם מעוניינים להתעכב ולבצע Log On לאחד המחשבים בחווה, באפשרותכם להדפיס מעמדת ההדפסה המהירה שבחדר המדפסות אשר אינה מצריכה Log On. שם המשתמש הנוכחי, ושאותו יש לחפש ברשימת ההדפסות לאחר השליחה, הוא ag-quick-print.

מחזור

בחדר המדפסות יש סל מחזור לנייר. כמו כן ניתן להניח הדפסות שאינכם צריכים במגש לניירות טיוטה שבכניסה. גם לצד המדפסות בספרייה יש סל מחזור לנייר, וכן בכניסה לכיתה 17 למדפיסים בכיתות.

עמדת תיוק

לשירותכם בחדר המדפסות עמדת תיוק עם שדכנים בגדלים שונים, מחורר ודפי טיוטה. אם אין סיכות, אנא פנו לחונך במשמרת.